Rychlý kontakt: +420 777 062 682

 
 

Přihlášení uživatele

O nás

Zabýváme se dovozem a prodejem vína. Dodáváme vína nejen do segmentu gastro, ale našimi klienty jsou samozřejmě i firmy a klientela mimo gastronomický úsek. Dalším logickým krokem bylo spuštění internetového obchodu, kde máte možnost nahlédnout do našeho "vinného lístku" a zkusit něco z naší nabídky.

Internetový prodej jsme spustili v roce 2008 a v roce 2012 provedli redesign. Mimo příjemnější prostředí jsme přidali nové možnostmi nákupu, slevový program, dárky, vína v akci apod. Doufáme, že se Vám nový e-shop líbí a věříme, že budete spokojeni jak s nabídkou, tak i s našimi službami.

Na základě našich dlouholetých zkušeností připravili širokou nabídku vín od malých producentů až po vína mezinárodního věhlasu. Máte možnost ochutnat vína jak moravská, tak i z proslulých vinařských zemí jako Francie, Španělsko a Itálie.

Náš obchod je neustále rozšiřován o další vína, o kterých jsme přesvědčeni, že by Vás mohli zaujmout.Věříme, že Vás naše nabídka osloví a přejeme Vám mnoho skvělých zážitků, strávených nad sklenkou tohoto výjimečného daru přírody.

Váš E-shop Perfekt-Víno.cz

 
 
 
Bílé víno
Červené víno
Růžové víno
Sekt
Šampaňské
Dárkové poukazy
Doplňky k vínu

Zrušit filtr

Typ

Země

Cena

 

 
 

Copyright © 2014 Perfekt-Vino.cz

Someliérství | Druhy vín (tuzemské) | Druhy vín (zahraniční)

 

Vyhledat

KOŠÍK obsahuje celkem 0 ks za 0 Kč